Niemieckie kasy chorych

Leczenie zębów na niemieckie kasy chorych w Klinice Center-Dent Koszalin

Niemieckie kasy chorych

Współpraca z niemieckimi kasami chorych

Już od wielu lat współpracujemy z niemieckimi kasami chorych. Świadczymy usługi protetyczne według obowiązującego prawa niemieckiego. W naszej placówce świadczą usługi lekarze mówiący biegle w języku niemieckim jak i angielskim.

Korzyści dla Pacjentów

Mogą Państwo uzyskać wysoką refundację kosztów leczenia protetycznego przy udokumentowanych regularnych wizytach kontrolnych (tzw. Bonusheft). Przy wyborze leczenia standardowego mogą Państwo otrzymać uzupełnienia protetyczne bezpłatnie.

Przy wyborze leczenia ponadstandardowego lub odmiennego dany przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, a oszczędność w porównaniu do kosztów poniesionych w Niemczech może wynosić nawet do 70 – 80%.
stomatologia-ogolna-koszalin

Pacjenci ubezpieczeni

Na pierwszej wizycie wystawiamy plan leczenia i kosztów, który Państwo osobiście przedkładają w swojej kasie chorych „Behandlungsplan”. Po zatwierdzeniu planu rozpoczynamy proces leczenia.

Po zakończonym leczeniu pokrywają Państwo koszty leczenia całkowicie, a na podstawie otrzymanych rachunków w języku niemieckim, kasa chorych dokonuje refundacji wcześniej określonych kosztów leczenia.

Laboratorium

Nasza praktyka współpracuje z laboratorium, które od wielu lat współpracuje także z niemieckimi lekarzami. Stosowane materiały posiadają niemieckie i zachodnioeuropejskie certyfikaty.
ortodoncja-koszalin
Dentysta Koszalin

Usługi stomatologiczne