Narkoza i sedacja wziewna

Leczenie zębów pod narkozą Koszalin

Narkoza i sedacja wziewna

Leczenie zębów w narkozie lub z użyciem sedacji wziewnej to usługa, która może przyspieszyć proces leczenia i zminimalizować niepotrzebny stres związany z wizytą u stomatologa. W gabinecie Center-Dent oferujemy tę opcję leczenia dla naszych Pacjentów, szczególnie tych, którzy cierpią na lęk przed zabiegami stomatologicznymi. Dzięki temu Pacjenci mogą mieć pewność, że otrzymają najlepszą opiekę, a leczenie zębów będzie skuteczne i bezpieczne.

Narkoza

Znieczulenie ogólne w stomatologii, czyli narkoza, to metoda, która pozwala na wykonanie skomplikowanych zabiegów bezboleśnie i bez stresu dla Pacjenta. Dzięki temu rozwiązaniu stomatolog może wykonać wiele działań jednocześnie, takich jak wszczepienie implantów, usunięcie zębów, czy leczenie zachowawcze.

Przed zabiegiem pod narkozą Pacjent musi przejść wywiad medyczny, aby lekarz mógł zdecydować, czy znieczulenie ogólne jest dla niego bezpieczne. Konieczne jest także poinformowanie lekarza o chorobach, dolegliwościach oraz przyjmowanych lekach. W niektórych przypadkach konieczne może być wykonanie dodatkowych badań.

W dniu zabiegu Pacjent powinien przestrzegać pewnych zasad, takich jak unikanie jedzenia i picia przed zabiegiem, niepalenie papierosów, a także rezygnacja z noszenia biżuterii i makijażu. Przygotowując Pacjenta do zabiegu, lekarz podaje leki przeciwbólowe i uspokajające, które ułatwiają przeprowadzenie zabiegu.

Podczas narkozy Pacjent jest całkowicie nieprzytomny, a lekarz wykonuje niezbędne zabiegi. Po zakończeniu narkozy, Pacjent może odczuwać lekkie dolegliwości, takie jak swędzenie lub pobudzenie. Objawy te nie są groźne i szybko ustępują. Pacjent może opuścić klinikę, po tym jak anestezjolog upewni się, że znieczulenie ogólne całkowicie ustąpiło.
usuwanie-zebow-pod-narkoza-koszalin

Sedacja wziewna

Sedacja wziewna to rozwiązanie, które pomoże Ci wyeliminować stres i niepokój związane z wizytą u stomatologa. Dzięki podtlenkowi azotu, który jest wytwarzany przez specjalne urządzenie, Pacjent może się uspokoić i rozluźnić przed oraz w trakcie zabiegu.

Podtlenek azotu jest jednym z najstarszych środków stosowanych do znieczulenia ogólnego, który od ponad stu lat jest bezpiecznie stosowany w medycynie. Nasze urządzenie pozwala na kontrolowanie przepływu podtlenku azotu, dzięki czemu jest ono całkowicie bezpieczne i nie wymaga obecności lekarza anestezjologa.

Sedacja wziewna z wykorzystaniem podtlenku azotu to najlepszy sposób na wyeliminowanie lęków związanych z wizytą u stomatologa, nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych Pacjentów. Nasz gabinet oferuje tę usługę w dawce niższej niż ta, która jest potrzebna do znieczulenia ogólnego, dzięki czemu Pacjent może zachować kontakt z lekarzem i świadomie uczestniczyć w zabiegu.

Leczenie w uspokojeniu wziewnym jest skuteczne i bezpieczne dla każdego Pacjenta. Po zakończonym zabiegu, resztki podtlenku azotu zostają efektywnie usunięte z organizmu podczas kilkuminutowego oddychania czystym tlenem. Wielu naszych dorosłych Pacjentów potwierdziło, że poziom stresu podczas zabiegu był znacznie obniżony dzięki zastosowaniu uspokojenia wziewnego z wykorzystaniem podtlenku azotu.

Zapraszamy do naszego gabinetu Center-Dent, gdzie zapewniamy najlepszą opiekę stomatologiczną, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań medycznych, takich jak urządzenie Master Flux AS 3000. Żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić ten zabieg, oferujemy naszym małym i dorosłym Pacjentom kolorowe maseczki do sedacji wziewnej o zapachach:
- zielone jabłuszko
- jagoda
- truskawka
sedacja-wziewna-dzieci-koszalin
Center-Dent Koszalin

Ceny usług

Narkoza i sedacja wziewna

Konsultacja do zabiegu pod narkozą
100 zł
Leczenie gazem rozweselającym
300 zł
Leczenie pod narkozą
od 1800 zł, ustalane indywidualnie podczas konsultacji
Dentysta Koszalin

Usługi stomatologiczne

Wybierz termin wizyty już teraz

Umów się na wizytę:

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia wizyty lub uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług stomatologicznych.  Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy gabinetu. Nasz przyjazny personel zawsze chętnie pomoże i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Do zobaczenia w naszym gabinecie!
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości.