Mediraty

Mediraty w Klinice Center-Dent Koszalin

Mediraty

Miło nam poinformować o naszej nowej usłudze — programie MediRaty, dzięki któremu sfinansowanie leczenia stomatologicznego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W ramach naszej współpracy z programem MediRaty oferujemy Państwu bardzo prosty i korzystny sposób finansowania leczenia stomatologicznego.

Zapraszamy do naszej placówki, gdzie podczas konsultacji lekarskiej określimy koszt leczenia i skontaktujemy się z konsultantem MediRaty, podając imię i nazwisko Pacjenta oraz numer telefonu kontaktowego. Konsultant zaproponuje różne warianty finansowania usług, które spełnią Państwa wymagania. Weryfikacja przebiega zwykle bardzo szybko i jest bardzo prosta, dzięki czemu możemy natychmiast przystąpić do leczenia po uzyskaniu informacji o przyznanej kwocie.

Dzięki programowi MediRaty, leczenie stomatologiczne w Center-Dent stało się łatwiejsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do skorzystania z tej korzystnej opcji płatności i do kontaktu z nami, aby umówić się na wizytę.
polecany-gabinet-stomatologiczny-koszalin
Dentysta Koszalin

Usługi stomatologiczne

Wybierz termin wizyty już teraz

Umów się na wizytę:

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia wizyty lub uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług stomatologicznych.  Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy gabinetu. Nasz przyjazny personel zawsze chętnie pomoże i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Do zobaczenia w naszym gabinecie!
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości.